the global coalition for democracy

Die Macht der Jugend

Fördern Sie uns

ALTRUJA-BUTTON-EPPE-DE

Informieren

Sie sich mit unserem Newsletter über direkte Demokratie in der Welt!

Subscribe

Picture by DI

Die Macht der Jugend

14-04-2023

Оскільки Democracy International втрачає свого найдовшого співробітника, Клауса Гофманна, як організація, ми раді бачити, як наша молодіжна програма зростає та зростає. Отримавши третє місце в престижній Молодіжній премії Карла Великого Європейського парламенту, тепер ми пропонуємо більше проектів для молодих європейців і громадян світу, ніж будь-коли. Давайте подивимося!

 
- Туніська демократія зазнає серйозних невдач. 
 
Саме тому 15 квітня 2023 року разом із нашою туніською партнерською організацією Intersection Association for Rights and Freedoms ми запускаємо проект «Tunisia Democracy Connectors» . Протягом шести місяців четверо молодих експертів із Тунісу та Німеччини проводитимуть кампанію за демократію, права людини, права ЛГБТІК* та прав жінок, організовуючи семінари, дискусії та тренінги на місці в Тунісі та онлайн. І вони поділяться надихаючими та складними історіями демократичних активістів з усього світу на платформі Міжнародної демократичної спільноти Democracy International. 
 
Tunisia Democracy Connectors впроваджується як частина кваліфікаційної програми ASA та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку.
 
- Ukrainian Vibes: Все хороше буває втрьох - Тому ми раді анонсувати третій випуск нашого проекту Ukrainian Vibes! 
 
Як і Tunisia Democracy Connectors, Ukrainian Vibes знову проходитиме в рамках шестимісячної кваліфікаційної програми ASA та розпочнеться 15 квітня. Щоб продовжити пошук ідей для європейського майбутнього, яке включатиме Україну, та привернути увагу до нинішнього становища українців, наші четверо молодих керівників проекту об’єднають людей у ​​східній німецькій провінції Саксонія під Європа-Куполом. Вони також об’єднають демократичну спільноту онлайн. 
 
Вітаємо Стефанію, Карлу та Анастасію!
 
- 28 europäische Länder, 400+ CSO-Partner, 28 nationale Koordinator:innen, die Wahlen zum Europäischen Parlament 2024 und 8 junge europäische Changemaker pro Land. Das ist die Essenz unseres neuen Projekts Youth Empowerment for Universal Franchise. Das Projekt ist eine Kooperation des Charlemagne Youth Prize Alumni Netzwerks, zu dessen Gründungsmitgliedern auch Democracy International gehört. Zudem wird das Projekt vom Europäischen Parlament finanziert.
 
У кожній країні ЄС і Великій Британії до восьми молодих учасників змін пройдуть навчання з європейських виборів і управління проектами з 11 по 13 травня в Ахені, Німеччина. Отримавши нові знання, учасники змін організують три короткі онлайн або офлайн семінари про європейські вибори. Вони відбуватимуться в їхніх громадах напередодні європейських виборів у травні/червні 2024 року та за практичної підтримки Democracy International. 
 
Чи знаєте ви молодого європейського змінювача? Дайте нам знати на hardt@democracy-international.org!

Website Info

Democracy International is a registered association in Germany
(eingetragener Verein e.V.).

Gürzenichstraße 21 a-c
50667 Cologne
Germany
Phone: +49 (0) 221 669 66 50
Fax: +49 (0) 221 669 665 99
Email: contact@democracy-international.org

Amtsgericht Köln
VR-Nr. 17139

Full website information here

Data protection - Datenschutz
 

Bank

Democracy International e.V.
IBAN: DE 58370205000001515101
BIC: BFSWDE33XXX

Bank für Sozialwirtschaft
Konto: 1515101
BLZ: 37020500

 

Sign up

to our news, analyses and features on direct democracy worldwide!

Subscribe

Follow us

randomness